Bezpłatne seminarium dla seniorów „CYBERBEZPIECZEŃSTWO W KONTEKŚCIE ZAGROŻEŃ WYSTĘPUJĄCYCH W INTERNECIE, W SZCZEGÓLNOŚCI OSZUSTW NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH”

Dbając o bezpieczeństwo seniorów, mieszkańców Gminy Kraśnik, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśniku wraz z dzielnicowym KPP Kraśnik Sebastianem Janickim zapraszają na bezpłatne seminarium online dla seniorów, które odbędzie się dnia 20 stycznia 2023 roku, organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji.

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

Spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2023 roku (17:00-18:00).
Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 16:45.

Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe.

Może Ci się również spodoba

Skip to content